Xiaomi gera kiniška firma, ką nusipirksi, nepagailėsi įkišęs pinigus, ir čia joks kompromisas. Ilgą laiką prieš nusiperkant domėjausi šituo laikroduku. Labiausiai patiko baterija, ji laiko labai ilgai, neskaitant nuo naudojimo. Nedidelis, nesunkus laikrodukas, kurio kartais net nepastebiu nešiodamas. Dar labai patiko kaina. Kai pirkau kainavo £20, palyginus su kitais pvz. Fitbit laikrodukais – kaina ypatingai maža.

 

Kasdienis naudojimas

Komplekte su laikrodžiu taip pat yra silikoninė apyrankė į kurią yra įmaunamas pats laikrodis. Jeigu naudojiesi širdies dūžių sensoriumi, apyrankę reikia atlaisvinti tiek, kad į tarpą galėtum įkišti savo pirštą, bet laisvesnė apyrankė yra daug patogesnė, negu prispausta. Pačiame laikrodyje yra sensorinis mygtukas, kurį palietus rodomi dalykai kaip laikas, žingsnių matuoklis, širdies dūžiu sensorius ir baterijos likutis procentais. Suporavus su telefonu galima nustatyti, kad laikrodis vibruotų, kai ateina žinutė, kažkas skambina ir t.t. Vienintelis minusas, kad parodo tik programėlės logotipą, bet pačio žinutės turinio arba iš kur žinutė, nerodo, bet jeigu skambina kažkas į telefoną, apačioje rašo kas skambina.

miband2-3-576x1024 Xiaomi MiBand 2 Sportinis Laikrodis

Baterija

Baterija šito daikto yra tiesiog superinė. Kasdieniniu naudojimu nuo 100% iki 0% baterija nusėdo per 28 dienas, o pakrovimas nuo 0 iki 100% iš rozetės trunka maždaug valandą. Tai sakant pakrovus valandą, turėsi mėnesį naudojimo. Pakrovėjas yra labai mažas, todėl nesunku jį pamesti, bet pametus be didelių problemų galima nusipirkti kitą.

Laikrodžio programėlė

Laikrodis taip pat turi savo mobiliąją programėlę pavadinimu “Mi Fit” su ja įvedus savo svorį ir ūgį galima stebėti širdies dūžius, kalorijas, galima suporuoti programėlę su google fit, konfiguruotis nustatymus, programėles kurios leis laikrodžiui suvibruoti kai gausite žinutę. Taip pat galima nustatyti, kad jeigu laikrodis prijungtas, nereiktų jokių kodų atrakinti telefoną. Taip pat laikrodis Bluetooth ir programėlės pagalbą gauna atnaujinimus.

miband2-1-169x300 Xiaomi MiBand 2 Sportinis Laikrodis miband2-2-169x300 Xiaomi MiBand 2 Sportinis Laikrodis miband2-3-169x300 Xiaomi MiBand 2 Sportinis Laikrodis

 

Minusai/Bugai

Nors ir koks geras buvo šis laikrodis, bet buvo vienas didelis minusas, kuris išsitaisė, bet naujiems pirkėjams gali būti kaip ir man. Neveikė širdies dūžių sensorius. Pasidomėjau čia ganėtinai dažna problema, bet po atnaujinimo, kuris atkeliavo po kelių dienų, viskas susitvarkė ir veikia lyg nebūtų jokių problemų.

Reziume. Ar verta pirkti?

miband2-4-1024x468 Xiaomi MiBand 2 Sportinis Laikrodis

Apžvalgos metu Miband 2 kaina 19.98 € Gearbest.com puslapyje, einam į skytech ir žiūrim panašaus tipo laikrodžius. Į akį krito MyKronoz Zefit – 54.79€miband2-5 Xiaomi MiBand 2 Sportinis Laikrodis na jis turi muzikos perjungimo funkciją, ko miband neturi, na dar užmetam akį į Fitbit laikrodžius, kurių kainos prasideda nuo 80€. Kainos ir kokybės atžvilgiu tikrai nenusivilsi nusipirkęs/usi šitą laikroduką. Jeigu nori pedometro kuris rodo laiką, taip pat matuoja širdies dūžius, arba paprasto išmanaus laikroduko ir neturi daug pinigų – Xiaomi MiBand 2 kaip tik tau!


Šis įrašas buvo ne mano rašytas. Ateityje gali pasirodyti ir daugiau įrašų iš kitų žmonių. Beje, jeigu nori pats prisidėti prie puslapio, daugiau apie tai skaityk čia.