Telia IPTV konfigūracija naudojant Tomato, Asus Merlin, DDWRT

186
Komentarai

avatar
39 Comment threads
147 Thread replies
11 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
44 Comment authors
TomasTomasAlgirdasRobertasEvaldas Recent comment authors
  Subscribe  
Prenumeruoti
Auris
Svečias
Auris

Tai taip ir nesupratau, ar uztenka tiesiog Asus web confige irasyti i „LAN port 4“ langeli skaiciu „6“, ar reikia ir per putty daryti ta configa?
Man reikia tik kad vienas LAN 4 portas veiktu su GALA ir kad per wifi butu galima ziureti naudojant udpxy.
Aciu

Tomas
Svečias
Tomas

Routeris ASUS RT-AC68U su firmware 3.0.0.4.378_9313. Reikia, kad veiktu IPTV su 4 routerio portu. Padarius, kaip parasyta (konfiguravimas per WEB), GALOS STB raso, kad negauna IP adreso. Ką reikia daryti, kad GALOS STB pagautų IP adresą?

Liudvikas
Svečias
Liudvikas

Laba diena, turiu Asus RT-N12VP routeri. Isidiegiau Tomato operacine ir uzstrigau ties tuo. Tomato interface neradau IPTV skilties, tai bandziau prisijungt per putty ir vest nurodytas komandas. Visos komandos tiko iskyrus echo „2“, neprieme kazkodel. Bet ijungus savo GALA modema, dabar jau vietoj error 2 (could not get an ip adress) pradejo mesti error 1 (couldn’t connect to the internet). Bet TV vistiek neveikia. Ivedus ifconfig rodo 0 baitu.
Gal yra koks sprendimas?

Liudvikas
Svečias
Liudvikas

O gal galite ikelti pora nuotraukyciu, is Advanced/vlan? Nes ten labai daug erroru meto, ir issaugojus nustoja veikti wano portas ir internetas

Arunkas
Svečias
Arunkas

Routeris ASUS RT-AC68U su merlin firmware 3.80.57 padrius per WEB veikia televizija per 3 ir 4 portą. Kompiuteryje padaryti nepavyksta.

Ramunas
Svečias
Ramunas

Ačiū! Puikus tutorialas! Dabar galiu žiūrėti TEO išmaniają TV ne tik per televizorių, bet ir per išmanųjį telefoną ir planšetę. Ar įmanoma savo Asus Merlin routerį ir IPTV m3u playlistus susikonfigūruoti taip, kad TEO TV būtų galima žiūrėti išvykus iš namų per mobilųjį LTE ryšį esant bet kuriame pasaulio taške?

Ramunas
Svečias
Ramunas

O vedand tą pačią komandą per PuTTY metama tokia klaida: Bad argument `–destination-port’