Kaip sujungti du routerius į vieną tinklą

27
Komentarai

avatar
7 Comment threads
20 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
EvaldasEgidijusMariusRIMASSimonas Recent comment authors
  Subscribe  
Prenumeruoti
Tomas
Svečias
Tomas

O kaip būtų galima pajungti tokia schema? TEO routeris -> OpenWRT routeris -> TV. Bet norėtūsi antrame routeryje turėti, ne tik tv bet ir interneta.

Marius
Svečias
Marius

Labas, ar antrasis routeris turi buti prijungtas laidu prie pirmojo ar gali stoveti atskirai? dabar iskilo klausimas nes neparasei kaip jie turi buti prijungti ar vienas su kitu konfiguruojant ar itakos neturi. gal video gali arba dar papildomai aprasyt kur jie turi buti pajungti ar viens prie kito ar kitur. as noriu viena statyti vienam aukste kita kitam. ar tai imanoma…. interneto laidas yra tik vienam aukste.

Viktoras
Svečias
Viktoras

Sveikučiai. Situacija: mano namas – pagalio formos (ilgas). Mano kambaryje stovi Telekomo Technikolor routeris. Visą laiką naudoju wifi. Prie jo prijaugiau ethernet? laidą ir nutiesiau gal už dvidešimties metrų. Viskas veikia gerai. Užsimaniau, kad anam namo gale veiktų ir wifi (nes iš mano kambario nebepasiekia). Turiu dar vieną seną routerį su wifi. Kitaip sakant, noriu abu routerius sujungti laidu ir kad antrasis skleistų wifi (nes smartfonai laidų nepripažįsta. Emaila duodu tikra.

Viktoras
Svečias
Viktoras

Sveiki, Evaldai. Bandau jungimo darbus:) Mano technicolor (pirmasis routeris, prie kurio paskui per laidą prijungsiu kitą routerį) parašyta, kad mano adresai yra tokieTCP/IPv4 Settings

IPv4 State: Enabled

IPv4 Address: 78.60.12.90

Primary DNS: 212.59.8.18

Secondary DNS: 212.59.8.19

Ką čia ką pakeisti? Jūsų pavyzdyje eina vis 192 ir t.t. Man paimt ir įrašyti jūsų pavyzdyje parašytus skaičius? Jei tai, tada į kurią eilutę – prie IPV4 state?

RIMAS
Svečias
RIMAS

pas mane per telefono linija ateina internetas senas routeris turi BGN risi jeigu as nusipirkciau rauteri su AC ir pajunkciau per laida nuo seno routerio ar gauciau AC

Marius
Svečias
Marius

Sveiki,
Turiu Telia televizija su jų routeriu Comtrend, dabar gavau asus rt-ac58u. Deja jame negaliu įdiegti OpenWRT, kad galėtų rodyti Telia per jį. Ar įmanoma būtų naudoti Comtrend kaip antrajį routerį sujungus juos per LAN ir taip žiūrėti Telia? Iš anksto dėkoju.

Egidijus
Svečias
Egidijus

Bulletproof instrukcija. Tačiau jeigu antrajame maršrutizatoriuje yra nustatytas kitoks (pvz. 192.168.0.1-192.168.0.254) nei pirmajame (pvz. 192.168.1.1-192.168.1.254) išduodamų adresų diapazonas, tai antrajame maršrutizatoriuje net ir nebūtina išjungti DHCP. Vienas kitam netrukdys.

Egidijus
Svečias
Egidijus

P. S. Forumas neatgis?

Kiti įrašai

Sliding Sidebar